تاریخ: ۴:۲۹ :: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
۸۰۰ سکه تیم مذاکره کننده حلال مشکل گور خواب هاست

    فرمانده دفاع مقدس گفت: حالا که تیم مذاکره کننده شکست خورد و زیر لحاف به آن اعتراف کرد، آن ۸۰۰ سکه را خرج حل مشکل گور خوابها کنند. سردار سعید قاسمی شامگاه امروزدر مراسم پاسداشت حماسه ۹دی در مهدیه رشت به نزدیک شدن به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت […]

 

 

فرمانده دفاع مقدس گفت: حالا که تیم مذاکره کننده شکست خورد و زیر لحاف به آن اعتراف کرد، آن ۸۰۰ سکه را خرج حل مشکل گور خوابها کنند.
سردار سعید قاسمی شامگاه امروزدر مراسم پاسداشت حماسه ۹دی در مهدیه رشت به نزدیک شدن به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت : امام خمینی ما را از یک منجلاب بیرون کشید، ایشان به حق مسیح زمانه ما بود.
قاسمی به بصیرت گیلانیان در ۸دی سال ۸۸ اشاره کرد و یاد آور شد: رشت شهری است که منتسب به این است که یک روز زودتر از پایتخت نشین ها لزوم حضور در صحنه را احساس کرد و حماسه ای آفرید که در تاریخ این انقلاب ماندگار شد.
قاسمی درخصوص تبیین فتنه ۸۸ متذکر شد مردم رشت که زودتر از همه کشور قیام کردند نیازی به شرح قصه ندارد، نیازی نیست که به آنها بگوییم تقلب رمز عملیات بود یا اینکه کسانی از خارج از کشور آن را هدایت می کردند و دانشگاه آزاد با پول نیروهایی را برای این کار اجیر کرده بود!
سردار دفاع مقدس مسمومیت و میکروب فتنه را فعال خواند و خاطرنشان کرد : این مسمومیت را در جامعه پخش کردند، امروز کمتر خانواده ای داریم که همه اعضای آن هم فکر و پیرو مبانی انقلاب اسلامی باشند، بلکه عده ای در افکار فتنه گری خود فرو رفته و پایبند هستند.
قاسمی با اشاره به مخالفت عامدانه ی عده ای برای حذف دروس در کتاب های دانش آموزان گفت: مباحث مربوط به فتنه باید در کتاب ها قرار بگیرد،اما می بینیم که با حذف درس رهبر کوچک و قول گذاشتن این درس در پایه ششم مردم را فریب دادند و سپس به بهانه اینکه پایان سال تحصیلی است از گذاشتن این درس در کتاب خودداری کردند!
وی در ادامه افزود: اما درست یک شب پس از حذف این درس، سخنگوی دولت خبیثه می گوید مشکل ما با ایران فردو و اراک نیست بلکه دروسی است که در کتاب ها تدریس می شود! آنها فرزندانشان را از کودکی تروریست بار می آوردند! آفتاب آمد دلیل آفتاب ! نه دم خروس بلکه خود خروس از این هماهنگی بیرون زد.
قاسمی ضمن اشاره به ماجرای تصادف قطارها در سمنان تصریح کرد: چرا درس ریز علی خواجوی را برداشتید. او که فقط کتش رو آتش زده بود؟ رفیق فابریک جهانگیری یک ماه پس از حادثه زمانی که مقصری پیدا نکردند گفت بر پدر ریز علی خواجوی لعنت، اگر بود الان کتش را آتش می زد!؟
وی گفت: اصلاحات به بدنه انقلاب خرده است دیگر با فردو و اراک کار ندارند، با کاسه لیسی نوکر کدخدا شده اند! عده ای از ۹دی که حرف می زنند مریخی و توهمی صحبت می کنند، انگار اتفاقی در دنیایی ماورایی افتاده است، اما نه اینها عین واقعیت است و ما باید برای تبیین آن و روشنگری های این چنینی مراسم برگزار کنیم.
این فرمانده دفاع مقدس ضمن طرح این سوال که آیا فتنه آنگونه که گفتند در ۹دی قلبش درآمد، چشمش کور شد . دیگر اثری از ان باقی نیست تصریح کرد : خیر، اتاق فکر فتنه هنوز فعال است، خواسته فتنه گران تغییر در نظام و کشیدن صندلی از زیر پای رهبر کبیر انقلاب است!
وی سران فتنه را متشکل از کسانی دانست که روزی جیره خور نظام بودند و با بیان روایتی از حضرت علی(ع) افزود: بین این افراد آیت الله و دکتر و سردار و مهندس هم بود، شمر در صفین در کنار علی بود و جانباز شد اما در کربلا روی سینه مولا ایستاد! اینکه هاشمی رفسنجانی و کروبی و موسوی چرا از راه برگشتند چرا عده ای حقوق نجومی می گیرند چرا حرف های چپی می زنند من نمیدانم اما آنچه واضح است این است که اینها رهرو پیام روح الله نیستند.
وی افزود : من از شما مردم انقلابی رشت میپرسم، جرم و مطالبه هر نظام از چنین افرادی چیست؟ (فریاد اعدام)، یک نسخه از شعارهای شما را باید برای رئیس مجلس برجام ۲۰ دقیقه ای مطهری و خاصه برای نوبخت بفرستید! (فریاد تکبیر) تا بدانند مطالبه شما چیست!
قاسمی خاطر نشان کرد: متأسفانه از آنجایی که راجع به مباحث دو سال انقلاب و بنی صدر، رئیس جمهور محبوبی که از ۱۲ میلیون ۱۱ میلیون رای آورد و نمی گویند اکنون کجاست به مردم چیزی نمی گویند. بنا ندارند تسخیر لانه جاسوسی و داستان مک فارلین، منتظری و داستان او را به مردم انتقال دهند که اگر این کار را می کردند کسی مانند علی مطهری نمی گفت باید از خانواده منافقین دلجویی شود!
قاسمی گفت: علی مطهری می گوید منتظری حاصل بد برخورد کردن مسئولین و مردم است، چرا جلو خزعبلات او و رئیس مجلس را نمی گیرند و در دهانشان نمی زنند؟ وقتی در جامعه افکار انحرافی پمپاژ می شود و رسانه حاضر نیست حکم سه دهه پیش را بگوید معلوم است که افکار منحرف می شود.
این سردار جبهه و جنگ، فتنه ۸۸ را سبک و سیاقی از فتنه ۷۸ و سخنان خاتمی دانست و اظهار کرد: از آنجایی که بنا نیست که بگویند سران فتنه همان چهره های سوخته ۷۸ بودند، ما مصریم این مباحث را برای عبرت تاریخ جزء درس فرزندانمان بشود. اگر مطالبه نکنید آنها مطالبه می کنند.
وی گفت: در تضارب آرای ما با این جماعتی که نماد اسلام آمریکایی اند، اگر سید حسن خمینی کاندید شود باز هم رای می آورد، سید است سکنات و وجنات را دارد، حتما عده ای باز هم فریب می خورند.
قاسمی نبرد ما با فتنه گران را نبردی تاریخی دانست و افزود: به حسب سخنان امام تا زمان ظهور نبرد داریم و خود را برای نبرد بزرگ آماده می کنیم ، پیروزی قطعا با ما خواهد بود.
وی با بیان اینکه وقتی پای جاسوسی در میان است همیشه نام اصلاح طلبان شنیده می شود تصریح کرد: وقتی پای وطن فروشی، ریاست، کنسرت و جنگولک بازی، مزدوری برای آمریکا و اسرائیل، خیانت به کشور و قرارداد محرمانه، بحث فساد مالی و اقتصادی واختلاس، دعوت از مک فارلین در گرماگرم جنگ می شود باز علمدارهای جبهه اصلاح طلب هستند که نقش کلیدی بازی می کنند!
وی تاکید کرد: وقتی پای داستانی چون منتظری می شود یا فتنه ۷۸ خاتمی در دانشگاه یا در سال ۸۸، در برجام این سند به ذلت کشیدن انقلاب به میدان می اید باز پرچم داران و پیش قراولان جبهه اصلاحات هستند، از اول این مفسده تاکنون پای اصلاح طلبان در میان است.
قاسمی گفت: این میوه های فاسدی که خاتمی غرس کرد مانده گلابی های دیگری نیز دارد. این تاریخ سراسر انقلاب اسلامی است، باید خود را برای پوست اندازی در نظام با چنین مارهای خوش خط و خالی آماده کنیم.
این سردار دفاع مقدس خطاب به نوبخت گفت: توصیه ام به نوبخت حل معضل گورخوابی است. حالا که پولمان را می خواهند ایرباس بخرند مشکل گور خواب ها را حل کنند، بزک نمیر بهار میاد ایرباس با خیار میاد!
وی افزود: حالا که تیم مذاکره کننده به شکست خود در برجام زیر لحاف اعتراف کرده، باید جاوی دوربین و چشم جهانیان اعتراف کند تا این اتفاق در تاریخ ماندگار شود، و آن ۷۰۰،۸۰۰ سکه ای که تیم دیپلماسی ایران پس از مذاکرات گرفت را خرج حل معضل گور خوابی کنند!
قاسمی به اختلاس ۱۲ میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان اشاره کرد و افزود: باز هم تمام تقصیر ها را گردن دولت قبل می اندازند دلیلشان هم آن ۲۰۰ میلیونی است که فلان وزیر مشخص نیست در کجا خرج کرد. با قاطعیت می گوییم برنامه ششم برجام دیگری است لکن با شیب ملایم در حال انجام است که نخواهیم گذاشت این اتفاق در مجلس دوباره ۲۰ دقیقه ای انجام شود.
وی با اشاره به سخنان حسام الدین آشنا که گفته بود تنها قاسم سلیمانی در پیروزی حلب نقش نداشت بلکه ظریف نقش موثری در این پیروزی ایفا کرد یادآور شد : بله دیپلماسی لبخند ژوکوند و دیپلماسی اعطای فرش چند هزار شانه طرح فلان به وندی شرمن و کری جواب داد! باعث فتح و پیروزی شد! رایزنی های شما با اردوغان که مسئول آموزش وپشتیبانی نیرو در حلب است این پیروزی را به ارمغان آورد!
این فرمانده جبهه های جنگ با بیان اینکه کلامش ممکن است بازداشت وی را به همراه داشته باشد گفت : زمانی که آقای شیخ الوزرا صاحب المفتاح پیروز شد ، شیخ حسن نصرالله خدمت ایشان مشرف شد وقتی اوضاع جبهه سوریه را برایش توضیح داد، ایشان آب سرد را روی سر سید حسن ریخت و گفت ما در راستای سیاست خود بدنبال این مدل شمشیر کشی نیستیم! ما بدنبال سر سلامتی به کدخدا ، پذیرش قوانین بین المللی و تفکر خاص خود هستیم شما هم باید با ما همراه باشید، سید حسن نیز با ناراحتی ایران را ترک کرد!
وی به سفر میئولین در زمان محرم به تایلند اشاره کرد و یادآور شد : ما با این چنین دیپلماسی حتی یک وجب از خاک را نمی توانیم از دشمن بگیریم. مسیر ما مسیر تایلند و اروپا نیست، نکند آنجا زیارتگاهی است که ما بی خبریم؟ مسیر ما در اربعین از کوفه به نجف، از نجف به کربلا و از کربلا به سمت قدس است.(فریاد تکبیر) و مأموریت آخر ما نیز کوبیدن آخرین میخ بر تابوت لیبرالیسم نوین است.