۲ تن از “خادم الشهدای گیلانی” آسمانی شدند

سرهنگ پاسدار عباس بایرامی اظهار داشت: ۲ تن از خادمان شهدای گیلانی صبح امروز در راه برگشت از ماموریت دچار سانحه رانندگی شدند و به قافله شهدا پیوستند. وی با بیان اینکه “مهدی غلام‌نیا” و “محمود آخوندزاده” از پاسداران لشکر ۱۶ قدس گیلان بودند، افزود: خادمان شهدا “غلام نیا” و “آخوندزاده” برای آماده سازی مقدمات […]

khademan

سرهنگ پاسدار عباس بایرامی اظهار داشت: ۲ تن از خادمان شهدای گیلانی صبح امروز در راه برگشت از ماموریت دچار سانحه رانندگی شدند و به قافله شهدا پیوستند.

وی با بیان اینکه “مهدی غلام‌نیا” و “محمود آخوندزاده” از پاسداران لشکر ۱۶ قدس گیلان بودند، افزود: خادمان شهدا “غلام نیا” و “آخوندزاده” برای آماده سازی مقدمات اعزام راهیان نور به پادگان شهید حبیب اللهی در مناطق عملیاتی اعزام شده بودند.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس استان گیلان خاطرنشان کرد: حادثه رانندگی خادمان شهدای گیلانی صبح امروز (دوشنبه ۸ آذر ماه) در مسیر ملایر به همدان بر اثر چپ کردن خودروی ون حامل آنها اتفاق افتاد.

بایرامی با بیان اینکه از مهدی غلام نیا یک فرزند دختر ۹ ساله و از محمود آخوندزاده ۲ فرزند، یک پسر و یک دختر به یادگار مانده است، گفت: زمان و مکان تشییع و خاکسپاری پیکر این خادمان شهدا متعاقباً اطلاع رسانی می‌شود.

منبع خبر: تسنیم

برچسب ها: