تاریخ: ۵:۲۵ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
ماه چهره خلیلی، از چشمان سیاه تا مختارنامه

ماه چهره خلیلی که بازی های او را در «چشمان سیاه»،«تله»،«مختارنامه»،«درچشم باد»،«کلاه پهلوی» و همچنین… به یاد داریم ۲ سال شمسی پیش ازدواج کرد و همچنین به جرگه سینمایی های متاهل پیوست. ماه چهره خلیلی (متولد ۲۵ دی ۱۳۵۵ در تهران) بازیگر اهل ایران می باشد، او همچنین فوق لیسانس معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان […]

4zju8vmx
ماه چهره خلیلی که بازی های او را در «چشمان سیاه»،«تله»،«مختارنامه»،«درچشم باد»،«کلاه پهلوی» و همچنین… به یاد داریم ۲ سال شمسی پیش ازدواج کرد و همچنین به جرگه سینمایی های متاهل پیوست.
ماه چهره خلیلی (متولد ۲۵ دی ۱۳۵۵ در تهران) بازیگر اهل ایران می باشد، او همچنین فوق لیسانس معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان دارد و همچنین دوره بازیگری را در method school لندن گذرانده‌می باشد. او نوه دختری پروین سلیمانی می باشد.
همسر ماه چهره خلیلی ماه چهره خلیلی و همچنین فرزندش ماه چهره خلیلی عروسی ماه چهره خلیلی عروسی بازیگران جدید شوهر ماه چهره خلیلی پسر ماه چهره خلیلی بیوگرافی ماه چهره خلیلی بیوگرافی ابراهیم اشرفی اینستاگرام ماه چهره خلیلی ازدواج ماه چهره خلیلی Mahchehreh Khalili
در میان انواع ازدواج‌هایی که در صنوف متنوع و گوناگون و مختلف صورت می‌گیرد، ازدواج‌های سینمایی به واسطه جذابیت سینما جهت شهروندان و مردم شهر، زیرذره‌بین جامعه قرار دارند و همچنین خیلی زود سر و همچنین صدا به پا می‌کنند. آخرین مورد از ازدواج‌های سینمایی که همین چندی پیش در وبسایت و مرکز خبرهای جدید‌های اینترنتی سر و همچنین صدای بسیاری به همراه داشت، ازدواج ماه چهره خلیلی، بازیگر خوب و همچنین پرکار کشورمان بود. تیتر خبر آن بود: «ازدواج ماه چهره خلیلی با یکی از تصویربرداران مطرح سینما!» در آن خبر اسمی از همسر خلیلی برده نشده بود تا بازار شایعات در آن مورد حسابی داغ می شود و همچنین هرکسی از ظن خودِ یار خانم خلیلی را پیدا کند.
همسر ماه چهره خلیلی ماه چهره خلیلی و همچنین فرزندش ماه چهره خلیلی عروسی ماه چهره خلیلی عروسی بازیگران جدید شوهر ماه چهره خلیلی پسر ماه چهره خلیلی بیوگرافی ماه چهره خلیلی بیوگرافی ابراهیم اشرفی اینستاگرام ماه چهره خلیلی ازدواج ماه چهره خلیلی Mahchehreh Khalili
ماه‌چهره خلیلی (متولد ۲۵ دی ۱۳۵۵ در تهران) بازیگر اهل ایران می باشد، او همچنین فوق لیسانس معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان دارد و همچنین دوره بازیگری را در method school لندن گذرانده‌می باشد. او نوه دختری پروین سلیمانی می باشد.
در آن گفتگوی جذاب و جالب و همچنین پر تیتر جهت اولین بار پای صحبت‌های ماه‌چهره خلیلی و همچنین همسر هنرمند خوش انرژی‌اش، «ابراهیم اشرفی» (متولد ۱۳۵۲/۱۰/۱۳ )  نشستیم و همچنین داستان آشنایی و همچنین ازدواج آنها را مرور کردیم. ضمن عرض تبریک به عروس جدید سینمای ایران با هم آن گفتگوی جذاب و جالب را مرور می‌کنیم.
* یکی- دو هفته پیش خبر ازدواج تو در فضای مجازی نشر یافته شده شد و همچنین سر و همچنین صدای بسیاری هم به پا کرد. چرا اینقدر بی‌سر و همچنین صدا؟
ابراهیم: خیلی هم بی‌سر و همچنین صدا نبود. حدود سه ماه جهت نمایش مراسم برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کرده بودیم و همچنین اینطور نبود که امروز اراده و تصمیم راسخ بگیریم و همچنین فردا ازدواج کنیم.
ماه‌چهره: البته به نسبت ازدواج‌های معمول، دوران نامزدی کمتری داشتیم. ارتباط و رابطه ما از ابتدا با نیت و اراده ازدواج شکل گرفت و همچنین می‌دانستیم از ارتباط و رابطه چه می‌خواهیم. ما سه ماه نامزد بودیم و همچنین در آن مدت اکثرا و بیشتر باهم آشنا شدیم، برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین بعد هم ازدواج کردیم.
* گفتید از ابتدا با نیت و اراده ازدواج وارد ارتباط و رابطه شدید. آن، یعنی حس کردید آدم مورد نظرتان را پیدا کرده‌اید؟
ابراهیم: یک مثلی وجود دارد که می‌گوید «هنگام و زمانی که حس کردی یک فرد یا شخص هست که به حرف‌هایت گوش می‌کند، وقت ازدواجت فرا رسیده!» آن حس سراغ من هم آمده بود و همچنین حس کردم ماه‌چهره آن هم آدمی می باشد که می‌تواند حرف‌هایم را بشنود و همچنین در کنارم باشد.
ماه‌چهره: راستش خیلی درگیر کار بودم و همچنین تمرکز بسیاری روی زندگی فردی یا شخصی‌ام نداشتم و همچنین در روزهایی که اصلا انتظار ازدواج را نمی‌کشیدم و همچنین به آن هم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کردم، آن موضوع اتفاق افتاد. در آن سال شمسی‌ها یا مدام درگیر کار بودم و همچنین یا جهت دیدار خانواده‌ام به لندن می‌رفتم و همچنین واقعا هنگام و زمانی که جهت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردن به ازدواج نداشتم، ولی باید توجه داشت همانطور که گفتم درست لحظه‌ای که به ازدواج فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کردم، اتفاق افتاد.
* همه ما تصویر مبهمی از همسر بعدی‌مان در ذهن‌مان ترسیم می‌کنیم. انتخابی که داشته اید چقدر به تصویر ذهنی تان نزدیک می باشد؟
ماه‌چهره: هیچ وقت به آن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکرده بودم که شوهرم بایستی و حتما چه تیپ و همچنین قیافه‌ای داشته باشد بلکه یک سری ویژگی اخلاقی بود که جهت انتخاب همسر بعدی‌ام مد نظر داشتم. مهم ترین موضوع آن بود کسی را انتخاب کنم که بتواند مرا درک کند. من گاهی حتی جهت خودم هم پیچیده می‌شوم و همچنین خودم هم نمی‌توانم به راحتی خودم را درک کنم به همین دلیل دنبال آدمی بودم که بتواند درکم کند و همچنین به خواسته‌هایم احترام گذارد. یک بار که با پدرم در مورد همسر بعدی‌ام صحبت می‌کردم و همچنین ایده‌آل‌هایم را در مورد ازدواج می‌گفتم، پدرم می‌گفت آدمی را که تو می‌خواهی بایستی و حتما سفارش بدهیم تا بسازند! (جذاب و جالب و خنده). ولی باید توجه داشت امروز خوشحالم که ابراهیم در کنارم می باشد و همچنین با حضورش مرا به آرامش کامل رسانده می باشد.
ابراهیم: به دلیل مشغله کاری که داشتم هیچ وقت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کردم روزی برسد که بخواهم ازدواج کنم. البته آن به معنای گریز و فرار از مسئولیت نبود و همچنین با توجه به شرایط کاری پدرم و همچنین سفرهای متعددی که داشت، در قبال خانواده‌ام مسئولیت داشتم و همچنین با آن مقوله بیگانه نبودم. با خودم می‌گفتم حالا جهت ازدواج وقت هست و همچنین نباید عجله‌ای جهت آن هم داشته باشم. ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که ماه‌چهره را دیدم و همچنین با هم آشنا شدیم نگرشم در مورد ازدواج عوض شد.
* چگونه و چطوری با هم آشنا شدید؟
ماه‌چهره: سر یکی از پروژه‌ها که با هم همکاری داشتیم، آشنا شدیم. آن هم کار خیلی سخت و همچنین طولانی بود و همچنین من و همچنین ابراهیم خیلی زود با هم وارد تعامل شدیم و همچنین سر صحنه راجع به کار صحبت می‌کردیم و همچنین به یکدیگر ایده می‌دادیم. به نظر من در شرایط کار خیلی بهتر می‌قدرت یک فرد یا شخص را شناخت. در آن هم چند ماه اگرچه هنوز بحث ازدواج مطرح نبود، ولی باید توجه داشت تا حد قابل توجهی با خصوصیات اخلاقی ابراهیم آشنا شدم. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم در صورتی که یک فرد یا شخص پیدا می شود که بتواند اینقدر دوست خوبی جهت تو باشد، قطعا می‌تواند به عنوان همسر هم در کنارت قرار بگیرد.
همسر ماه چهره خلیلی ماه چهره خلیلی و همچنین فرزندش ماه چهره خلیلی عروسی ماه چهره خلیلی عروسی بازیگران جدید شوهر ماه چهره خلیلی پسر ماه چهره خلیلی بیوگرافی ماه چهره خلیلی بیوگرافی ابراهیم اشرفی اینستاگرام ماه چهره خلیلی ازدواج ماه چهره خلیلی Mahchehreh Khalili
* زندگی تو یک اتفاق عاشقانه می باشد یا آن عشق قرار می باشد در طول زندگی به وجود بیاید؟
ماه‌چهره: ارتباط و رابطه ما اگرچه قبل از ازدواج عمر بلندی نداشت، ولی باید توجه داشت به جایی رسیدیم که حس کردیم نمی‌توانیم بدون هم ادامه دهیم و همچنین بایستی و حتما وارد زندگی مشترک شویم. آنقدر نقاط و همچنین اهداف مشترک بین ما وجود داشت که از یک جایی به بعد حس نمی‌کردم ابراهیم یک انسان غریبه می باشد، بلکه او را جزوی از وجود خودم می‌دانستم. بی‌شک بدون عشق آن زندگی شکل نمی‌گرفت.
* چه کسی جهت اولین بار حرف ازدواج را پیش کشید؟
ابراهیم: به رسم معمول پیشنهاد از طرف من مطرح شد. مدت‌ها بود که اراده و تصمیم راسخ خودم را گرفته بودم و همچنین می‌خواستم موضوع ازدواج را مطرح کنم. ماه‌چهره تهران نبود و همچنین در شهرستان مشغول فیلمبرداری بود که حلقه نامزدی سفارش دادم و همچنین منتظر فرصت خوبی بودم تا به شکلی خاص از او خواستگاری کنم.
ماه‌چهره: ابراهیم خیلی سنتی جلو رفت. من در جریان سفارش حلقه نبودم. از طرف دیگر، جذاب و جالب می باشد بدانید که ابراهیم پیش از سفارش حلقه، بدون آن‌که من مطلع شوم با پدر و همچنین مادرم صحبت کرده بود و همچنین از آنها اجازه خواسته بود تا از من خواستگاری کند.
ابراهیم: ماه‌چهره از شهرستان برگشت و همچنین من هم دنبال فرصتی بودم که بتوانم خواستگاری ویژه ای از ماه‌چهره داشته باشم. حتی یک بار که به همراه ماه‌چهره، خواهرش (گلچهر) و همچنین باجناقم (بهنام) به کیش رفتیم، اراده و تصمیم راسخ گرفتم زیر آب و همچنین با لباس غواصی حلقه را به ماه‌چهره بدهم و همچنین از او خواستگاری کنم که البته خوب شد آن اتفاق نیفتاد… (جذاب و جالب و خنده).
ماه‌چهره: بعدها که فهمیدم ابراهیم نیت و اراده داشته به آن شکل موضوع خواستگاری را مطرح کند، گفتم خداوند تبارک و تعالی را شکر که آن کار را نکردی، زیرا و به درستی که لوازم غواصی خیلی دست و همچنین پای آدم را می‌گیرد (جذاب و جالب و خنده)
* پس در نهایت ماجرای آن خواستگاری خاص به کجا ختم شد؟
ابراهیم: در فرصت‌های متنوع و گوناگون و مختلف نیت و اراده داشتم موضوع را با ماه‌چهره در میان بگذارم و همچنین صحبت ازدواج را پیش بکشم ولی باید توجه داشت هر بار اتفاقی می‌افتاد و همچنین نمی‌توانستم آن کار را انجام بدهم. تا آن‌که بدون مقدمه گفتم، من دیگر نمی‌توانم صبر کنم، همسر من می‌شوی؟(جذاب و جالب و خنده)
* و همچنین واکنش ماه‌چهره بعد از گرفتن حلقه چی بود؟
ابراهیم: جهت چند لحظه شوکه شده بود و همچنین نفس نمی‌کشید. بعد هم اشک شوق در چشمانش حلقه زد…
ماه‌چهره: آره گریه‌ام گرفت زیرا و به درستی که واقعا فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کردم اینقدر زود به جایی برسیم که هر دو نفرمان مایل به ازدواج باهم باشیم. گریه‌ام به آن دلیل بود که خیلی دوست داشتم بگویم آره! ابراهیم از من پرسید با من ازدواج می‌کنی؟ من هم در پاسخ گفتم هیچ چیز در دنیا برایم خوشحال‌کننده تر از آن نیست که همسر تو باشم!!
* از مراسم ازدواج‌تان جهت‌مان بگویید.
ماه‌چهره: بین خواستگاری تا روز عروسی تنها و فقط سه ماه فاصله بود و همچنین به دلیل آن‌که قراردادهای کاری داشتیم اراده و تصمیم راسخ گرفتیم زودتر مراسم ازدواج را بر پا کنیم تا آن جشن با کارمان تداخل پیدا نکند. مراسم ازدواج ما به دلیل آن‌که اقوام و همچنین خانواده‌ام خارج از کشور زندگی می‌کنند، در ایران برگزار نشد و همچنین آن جشن را همراه با ۵۰ فرد یا شخص از همسفرهای‌مان در خارج از کشور برگزار کردیم.
* پس هم عروسی بود و همچنین هم ماه عسل…
ابراهیم: نه، ماه عسل نبود، اکثرا و بیشتر یک دید و همچنین بازدید بود. در واقع هم تفعل و فال بود هم تماشا! آن مراسم بهانه‌ای شد تا افراد فامیل که سال شمسی‌ها بود یکدیگر را ندیده بودند، دور هم جمع شوند. خوشحالیم که شور و همچنین شوق آن دید و همچنین بازدید با شادی مراسم عروسی ما توام شد.
* با توجه به آن‌که خانواده ماه‌چهره در ایران زندگی نمی‌کنند مراسم خواستگاری رسمی به چه شکل انجام شد؟
ابراهیم: جذاب و جالب می باشد بدانید خواستگاری رسمی ما از طریق نرم‌افزارOOVOOبرگزار شد. یک لپ‌تاپ در منزل و خانه آقای خلیلی و همچنین یک لپ‌تاپ در منزل و خانه ما روشن بود و همچنین خانواده‌ها از آن طریق یکدیگر را می‌دیدند.
ماه‌چهره: صحبت‌ها بصورت تلفنی انجام شده بود. جهت تولد پدر و همچنین برادرم به لندن رفته بودم که موضوع خواستگاری ابراهیم را خانواده‌ام با من در میان گذاشتند و همچنین قرار شد، خواستگاری به شکل سنتی از طریق اینترنت انجام می شود. خانواده ابراهیم میوه و همچنین شیرینی و همچنین گل گرفته بودند و همچنین جلوی لپ تاپ قرار داده بودند، ما هم دقیقا آن کار را انجام داده بودیم و همچنین خانواده‌ها از طریق اینترنت دقیقا به آن هم شکل سنتی مراسم خواستگاری را انجام دادند. در نهایت هم خانواده ابراهیم نقل پاشیدند و همچنین من هم رفتم و همچنین چایی آوردم.(جذاب و جالب و خنده)
* اگرچه شب عروسی یکی از خاطره‌انگیزترین شب‌های عمر هر انسانی می باشد ولی باید توجه داشت به دلیل خستگی‌هایی که در پی دارد به خیلی از عروس و همچنین دامادها خوش نمی‌گذرد. جهت تو هم همین موضوع مصداق داشت؟
ابراهیم: به من که خیلی خوش گذشت و همچنین آن هم شب حس می‌کردم روی ابرها هستم. اکثر مهمان‌ها می‌گفتند تا به حال در هیچ عروسی اینقدر به آنها خوش نگذشته بود. ما هم از آن قاعده مستثنی نبودیم و همچنین آنقدر به ما خوش گذشت که هنوز هم مدام راجع به آن هم صحبت می‌کنیم.
ماه‌چهره: به ما واقعا خوش گذشت. ما جهت آن مراسم سه ماه برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی کرده بودیم و همچنین تمام تلاش‌مان را به کار بستیم تا همه چیز به بهترین شکل ممکن اجرا می شود ولی باید توجه داشت با آن حال با هم قرار گذاشته بودیم که در صورتی که هر اتفاق بدی هم افتاد باز ما از لحظات‌مان لذت ببریم. البته خداوند تبارک و تعالی را شکر همه چیز عالی و همچنین حتی فراتر از حد تصورمان پیش رفت و همچنین همه چیز رویایی بود. خواهرها و همچنین برادرهای من و همچنین ابراهیم هم در آن مراسم به عنوان ساقدوش در کنارمان بودند و همچنین خیلی به ما کمک کردند تا خیال‌مان راحت باشد و همچنین شب خوبی را پشت سر بگذاریم.
* و همچنین مهریه چگونه و چطوری مشخص کردن شد؟
ماه‌چهره: شاید باور کردنش سخت باشد ولی باید توجه داشت ما تا لحظه‌ای که سر سفره عقد نشستیم و همچنین عاقد از ما در مورد مقدار و اندازه و میزان مهریه سوال کرد، حرفی در آن مورد نزده بودیم.
* ولی اکثر دخترها دوست دارند مهریه‌شان بالا باشد…
ماه‌چهره: من به مهریه زیاد اعتقادی ندارم. در دوران نامزدی هیچ وقت راجع به مهریه صحبت نکرده بودیم و همچنین هنگام و زمانی که عاقد در آن مورد از ما سوال کرد، من و همچنین ابراهیم با تعجب به هم نگاه می‌کردیم.
ابراهیم: واقعا آن موضوع جهت‌مان اهمیت نداشت…
ماه‌چهره: آدم‌ها خودشان انتخاب می‌کنند که یک زندگی مشترک را آغاز کنند و همچنین در صورتی که خدایی نکرده روزی با هم تعامل خوبی نداشتند، باز هم بایستی و حتما به اتفاق هم به آن پس نتیجه آن می شود که برسند که نمی‌توانند با هم ادامه دهند! آن درست نیست که از مهریه به عنوان یک عنصر فشار بهره بری و استفاده می شود. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم ارزش زن خیلی بالاتر از مبالغی می باشد که جهت مهریه در نظر گرفته می‌می شود.
* ماه عسل کجا رفتید؟
ماه‌چهره: زیرا و به درستی که جشن عروسی مان خارج از کشور بود و همچنین یکسری از مهمان‌ها بعد از ۲۰-۳۰ سال شمسی با یکدیگر دیدار می‌کردند، هیجان بسیاری به ما منتقل شده بود و همچنین واقعا مستلزم و نیاز داشتیم کمی استراحت کنیم. از طرف دیگر بایستی و حتما خیلی زود به پروژه‌هایی که قرار داد داشتیم ملحق می‌شدیم و همچنین به همین دلیل هم فرصتی جهت سفر ماه عسل نداشتیم. خداوند تبارک و تعالی را چه دیدید شاید ماه عسل به برزیل رفتیم تا از تیم ملی کشورمان هم حمایت کنیم.
* در صورتی که مادر شوید بایستی و حتما شاهد کمرنگ‌تر شدن حضورتان در عرصه بازیگری باشیم؟
ماه‌چهره: تا در حال حاظر زمان بسیاری از زندگی‌ام را به سینما و همچنین کار اختصاص داده ام. بنابراین بدون شک در صورتی که عضو جدیدی وارد زندگی ما می شود قسمت و بخش بزرگی از وقتم را به او اختصاص خواهم داد.
* و همچنین از در حال حاظر جهت فرزندتان اسم انتخاب کرده‌اید؟
ماه‌چهره: پدر و همچنین مادرهای‌مان قبلا آن کار را انجام داده‌اند. فامیلی ابراهیم، اشرفی می باشد و همچنین نام خانوادگی من هم خلیلی می باشد که از تلفیق آن دو کلمه اسم «اشلی» را جهت پسرمان انتخاب نموده اند.(جذاب و جالب و خنده)
ابراهیم: در صورتی که فرزندمان دختر می شود نامش را «ماهیما» خواهیم گذاشت که تلفیقی می باشد از نام ابراهیم و همچنین ماه‌چهره که البته به زبان هندی به معنای شکوه و همچنین عظمت پروردگار می باشد.
* به دلیل نگرشی که نسبت به عرصه بازیگری وجود دارد، خیلی از خانواده‌ها حاضر نمی‌شوند پسرشان با یک بازیگر ازدواج کند. هنگام و زمانی که موضوع ازدواج‌تان را با خانواده در میان گذاشتید، چه واکنشی نشان دادند؟
ابراهیم: اول بایستی و حتما بگویم که من نگرش‌های موجود در جامعه را در مورد بازیگران جدید قبول ندارم. روزی که موضوع را با خانواده‌ام در میان گذاشتم و همچنین گفتم وارد ارتباط و رابطه‌ای شده‌ام که خیلی دوستش دارم، از من پرسیدند چه کسی را انتخاب کرده‌ای؟ من هم گفتم غریبه نیست، از همکارانم می باشد که قطعا او را می‌شناسید. مادرم هم هنگام و زمانی که اسم ماه‌چهره را شنید که آهان آن هم خوشگله ؟(جذاب و جالب و خنده). خانواده‌ام خیلی مشتاق بودند زودتر ماه‌چهره و همچنین خانواده‌اش را ببینند و همچنین به آن ترتیب بود که همه چیز خیلی زود پیش رفت.
همسر ماه چهره خلیلی ماه چهره خلیلی و همچنین فرزندش ماه چهره خلیلی عروسی ماه چهره خلیلی عروسی بازیگران جدید شوهر ماه چهره خلیلی پسر ماه چهره خلیلی بیوگرافی ماه چهره خلیلی بیوگرافی ابراهیم اشرفی اینستاگرام ماه چهره خلیلی ازدواج ماه چهره خلیلی Mahchehreh Khalili
عکس عروسی ماه چهره خلیلی
* اصلا به ازدواج سینمایی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کردید؟
ماه‌چهره: راستش هیچ وقت به سینمایی بودن یا نبودن همسرم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکرده بودم، ولی باید توجه داشت واقعیت آن می باشد که جهت افرادی که سینمایی نیستند، شرایط کاری آن حرفه یک مقدار سخت می باشد. پس قاعدتا هنگام و زمانی که دو فرد یا شخص آدم سینمایی با هم وصلت می‌کنند درک بهتری از شرایط کاری هم دارند و همچنین می‌توانند راحت‌تر با هم تعامل داشته باشند.
* با آن تفاسیر چرا آمار طلاق‌های سینمایی بالاست؟
ماه‌چهره: خیلی از آدم‌هایی که در سینما فعالیت دارند، به دلیل فشار بالایی که در آن حرفه وجود دارد، ترجیح می‌دهند با کسی ازدواج کنند که در آن حوزه فعالیت نداشته باشد تا از آن طریق زمان بیشتری را در کنار هم سپری کنند. شاید یکی از دلایلی که باعث می‌می شود طلاق‌های سینمایی افزایش پیدا کند آن می باشد که به دلیل فشار کاری، آدم‌ها جهت مدتی طولانی از هم دور خواهند بود و همچنین از یک جایی به بعد ترجیح می‌دهند جهت دائما از هم جدا زندگی کنند.
ابراهیم: به نظرم طلاق چیزی نیست که به سینما ارتباطی داشته باشد و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم در همه صنوف وجود دارد ولی باید توجه داشت زیرا و به درستی که اهالی سینما اکثرا و بیشتر زیر ذره بین قرار دارند، اتفاقات زندگی مشترک‌شان هم اکثرا و بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. من و همچنین ماه‌چهره به تعامل و همچنین درک خوبی از کار یکدیگر رسیده‌ایم.
* در صورتی که یک روز ابراهیم بگوید دیگر نیازی نیست بازیگری را ادامه دهی، چه واکنشی نشان می‌دهی؟
ماه‌چهره:با توجه به شناختی که از ابراهیم دارم مطمئنم چنین چیزی از من نمی‌خواهد. در دوران نامزدی هیچ وقت از هم نخواستیم که کارمان را کم یا آن هم را به روش کامل کنار بگذاریم. ضمن آن‌که همانطور که من به کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل ابراهیم احترام می‌گذارم، او هم به کار من احترام می‌گذارد و همچنین شغلم را دوست دارد. در تمام آن مدت تنها و فقط در مورد آن صحبت کردیم که در چه مسیری بایستی و حتما حرکت کنیم که با هم پیشرفت کنیم و همچنین به آرزوهای‌مان برسم.
* و همچنین آرزوهای‌تان چیست؟
ماه‌چهره: یکی از نقاط مشترک بین ما آن می باشد که خیلی بلندپرواز، با جدیت و همچنین مصمم هستیم تا به کمک هم تا آنجا که می‌توانیم پیشرفت کنیم و همچنین به اهداف‌مان برسیم.
ابراهیم: ما هم مثل همه دوستان سینمایی علاقه داریم به جایی برسیم که کارمان به بهترین شکل دیده می شود. مثلا من دوست دارم بابت فیلمبرداری که انجام می‌دهم مورد تقدیر قرار بگیرم، ماه‌چهره هم دوست دارد طوری کار کند که کارش به نحو احسن دیده می شود.
* کنار هم قرار گرفتن تو، سرعت رسیدن به آن اهداف را اکثرا و بیشتر می‌کند، درسته؟
ابراهیم: بدون شک. فیلمنامه‌هایی را که به من پیشنهاد می‌می شود، ماه‌چهره می‌خواند و همچنین من هم فیلمنامه‌هایی که به ماه‌چهره پیشنهاد می‌می شود مطالعه می‌کنم و همچنین راجع به آن هم‌ها صحبت می‌کنیم تا بهترین اراده و تصمیم راسخ گرفته می شود… قطعا هنگام و زمانی که دو عقل سینمایی در کنار هم قرار می‌گیرد طرفین می‌توانند به پس نتیجه آن می شود که بهتری دست پیدا کنند.
ماه‌چهره: من سال شمسی‌ها به دلیل عشقی که به سینما داشتم از خانواده‌ام دور بودم و همچنین به ازدواج هم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کردم، زیرا و به درستی که تصورم آن بود که در صورتی که عشق غیره ای وارد زندگی‌ام می شود، عشق و همچنین علاقه‌ام به کار کمرنگ می‌می شود و همچنین نمی‌خواستم آن اتفاق بیفتد! ولی باید توجه داشت در حال حاظر که ابراهیم در کنارم قرار گرفته می‌بینم نه تنها علاقه‌ام به کار کمتر نشده بلکه من و همچنین ابراهیم مدام با هم در مورد کار صحبت می‌کنیم و همچنین در واقع زندگی حرفه‌ای و همچنین زندگی مشترکم در یک مسیر قرار دارد و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کنم هیچ اتفاقی شیرین‌تر از آن باشد.
* آن روزها مشغول چه کاری هستید؟
ماه‌چهره: من از سال شمسی پیش، مشغول حضور در سریال «گذر از رنج‌ها» به کارگردانی آقای فریدون حسن‌پور هستم که اکثرا و بیشتر آن هم در شمال کشور تصویربرداری می‌می شود.
ابراهیم: من هم چند روزی هست که به عنوان مدیر فیلمبرداری فیلم دیدنی و جذاب جدید آقای کاهانی (استراحت مطلق) در خدمت ایشان هستم. آن فیلم دیدنی و جذاب نسبت به آثار قبلی آقای کاهانی فضایی کاملا متغایر و متفاوت دارد و همچنین بایستی و حتما منتظر فیلمی غافلگیر‌کننده از ایشان باشیم.
* حرفی مانده که جهت‌مان بگویید؟
ابراهیم و همچنین ماه‌چهره: از آن فرصت بهره بری و استفاده می‌کنیم و همچنین از همه افرادی که در آن مدت در کنارمان بودند تشکر می‌کنیم. مخصوصا پدر و همچنین مادرها و همچنین همچنین خواهرها و همچنین برادرهای عزیزمان که با حمایت‌های خود اجازه ندادند سختی نمایش مراسم عروسی را به تنهایی به دوش بکشیم… همچنین بایستی و حتما از تمام دوستان و همچنین همکاران عزیزی که بعد از نشر خبر ازدواج‌مان لطف کردند و همچنین ما را مورد عنایت خود قرار دادند، تشکر ویژه‌ای داشته باشیم. (خانواده سبز)
ماه چهره خلیلی می گوید : خودم هم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کردم زمان بارداری‌ام حتی کار بکنم که حالا اتفاق افتاد و همچنین اینجوری شد، در حال حاظر هم دو تا پیشنهاد جهت اردیبهشت ماه دارم جهت همین هم نمی‌دانم چه می‌می شود واقعا ولی خب در درجه اول دوست دارم بچه و همچنین خانواده را بگذارم.
همسر ماه چهره خلیلی ماه چهره خلیلی و همچنین فرزندش ماه چهره خلیلی عروسی ماه چهره خلیلی عروسی بازیگران جدید شوهر ماه چهره خلیلی پسر ماه چهره خلیلی بیوگرافی ماه چهره خلیلی بیوگرافی ابراهیم اشرفی اینستاگرام ماه چهره خلیلی ازدواج ماه چهره خلیلی Mahchehreh Khaliliماه چهره خلیلی و همچنین پسرش
بچه من دقیقا روز سالگرد ازدواجمان به دنیا می‌آید.
من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن خیلی بعد از آنکه اراده و تصمیم راسخ به ازدواج گرفتیم اسم بچه‌ها را هم انتخاب کردیم، هنوز دنبال اسم می‌گردیم، البته یک سری اسم‌ها داریم. باز هم می‌گردیم که یک اسم خیلی ایرانی اصیل پیدا کنیم و همچنین اسم تک خلاصه در صورتی که کسی پیشنهاد داره خوشحال می‌شویم و همچنین بچه‌ام پسر می باشد. خلاصه آنکه دارد اولین فیلم دیدنی و جذاب‌اش را بازی می‌کند. ببینیم در بعدی هم ادامه می‌دهد یا نه.
همسر ماه چهره خلیلی ماه چهره خلیلی و همچنین فرزندش ماه چهره خلیلی عروسی ماه چهره خلیلی عروسی بازیگران جدید شوهر ماه چهره خلیلی پسر ماه چهره خلیلی بیوگرافی ماه چهره خلیلی بیوگرافی ابراهیم اشرفی اینستاگرام ماه چهره خلیلی ازدواج ماه چهره خلیلی Mahchehreh Khaliliماه چهره خلیل و همچنین شوهر یا همسر خود
خودم هم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کردم زمان بارداری‌ام حتی کار بکنم که حالا اتفاق افتاد و همچنین اینجوری شد، در حال حاظر هم دو تا پیشنهاد جهت اردیبهشت ماه دارم جهت همین هم نمی‌دانم چه می‌می شود واقعا ولی خب در درجه اول دوست دارم بچه و همچنین خانواده را بگذارم فعلا زیرا و به درستی که یک چیزی حدود ۱۰ الی ۱۲ سال شمسی می باشد که کارم مهم‌تر از هر چیز می باشد دیگه بوده، در حال حاظر دوست دارم اولویت‌هایم را عوض کنم.
همسر ماه چهره خلیلی ماه چهره خلیلی و همچنین فرزندش ماه چهره خلیلی عروسی ماه چهره خلیلی عروسی بازیگران جدید شوهر ماه چهره خلیلی پسر ماه چهره خلیلی بیوگرافی ماه چهره خلیلی بیوگرافی ابراهیم اشرفی اینستاگرام ماه چهره خلیلی ازدواج ماه چهره خلیلی Mahchehreh Khalili
من قبل از آنکه نقش مادر بازی کنم دائما  فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کردم که خب مادر اینطوری یا ادای مادرم را در می‌آوردم و همچنین یا ادای مادربزرگم را در می‌آوردم و همچنین احساس می‌کردم که همین چیزی می باشد که به نظر می‌آیید، ولی هنگام و زمانی که درونی یک حس‌های بخصوصی تو زنده‌ می‌می شود، تجربه می‌کنی که اصلا نمی‌دونی اسمش چیه، نمی‌تونی توضیح بدهی جهت کسی، من و همچنین همسرم خیلی صحبت می‌کنیم راجع به احساسات جهت آن بچه یعنی آن تجربه‌ها را با هم تقسیم کنیم جهت آنکه خیلی قشنگه و همچنین خیلی توی کلماتش می‌مانیم، زیرا و به درستی که نمی‌دانیم چی‌ها بایستی و حتما بگویم، چطوره هی سعی می‌کنیم توضیح بدهیم جهت همین هم احساسات خیلی عجیب و همچنین غریبی می باشد، واقعا توصیف‌اش سخته که بگم چگونه و چطوری احساس می‌کنم، هر چه که پیش می‌رویم احساس می‌کنی دارد نزدیک‌تر می‌شه و همچنین حس‌های مادرانه اکثرا و بیشتر می‌می شود، زیرا و به درستی که اوایل‌اش یک حس فیزیکی یا یک چیز بیولوژی بود یعنی برایم اکثرا و بیشتر خب اوکی بچه می باشد حالا پسر، حالا اینطوری ولی یواش یواش اینها جاشو می‌دهد به یک فرم دیگه از افکارت می‌شه حالا مثلا آن کار را کرد من بایستی و حتما چه کار کنم، اکثرا و بیشتر روی تربیتش فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم یا روی رفتار بچه که در صورتی که اینجوری بشه… اصلا یک فکرهای … هم نگرانی و همچنین هم چرا که زودتر نمی‌آید، هی بهم می‌گویم که چرا آن ۹ ماه اینقدر طولانی کاش یه ذره کمتر بود، مثلا زودتر می‌اومد، مثلا امروز که تولدم می‌گفتیم سال شمسی دیگه تولد بچه دستش را می‌کنه توی کیک، نمی‌دانم می‌خواهد شمع‌ها را بردارد دیگه نمی‌دانم می‌خواهد کادوها را پاره کند و همچنین هر سال شمسی اتفاق‌های دیگه خواهد افتاد، دیگه زندگی اینطوری نیست که هر سال شمسی تولد، اکثرا و بیشتر می‌خواهیم اون زندگی را تجربه کنیم.
همسر ماه چهره خلیلی ماه چهره خلیلی و همچنین فرزندش ماه چهره خلیلی عروسی ماه چهره خلیلی عروسی بازیگران جدید شوهر ماه چهره خلیلی پسر ماه چهره خلیلی بیوگرافی ماه چهره خلیلی بیوگرافی ابراهیم اشرفی اینستاگرام ماه چهره خلیلی ازدواج ماه چهره خلیلی Mahchehreh Khalili
می‌دانم در حال حاظر از لحاظ مدیکالی هم صدای من را می‌شنود و همچنین هم ضربان قلب من را می‌دوند و همچنین هم صداهای اطراف را حالا چقدر بالا باشد می‌شنود، آره باهش حرف می‌زنم، همسرم اکثرا و بیشتر باهش حرف می‌زند تا من، دوست دارد صدایش را بشناسد و همچنین آن تشخیص صدا از در حال حاظر اتفاق می‌افتد.
همسر ماه چهره خلیلی ماه چهره خلیلی و همچنین فرزندش ماه چهره خلیلی عروسی ماه چهره خلیلی عروسی بازیگران جدید شوهر ماه چهره خلیلی پسر ماه چهره خلیلی بیوگرافی ماه چهره خلیلی بیوگرافی ابراهیم اشرفی اینستاگرام ماه چهره خلیلی ازدواج ماه چهره خلیلی Mahchehreh Khalili
البته در سال شمسی ۱۳۸۶ هم خبری به مضمون زیر نشر یافته شده شد .
همسر ماه چهره خلیلی ماه چهره خلیلی و همچنین فرزندش ماه چهره خلیلی عروسی ماه چهره خلیلی عروسی بازیگران جدید شوهر ماه چهره خلیلی پسر ماه چهره خلیلی بیوگرافی ماه چهره خلیلی بیوگرافی ابراهیم اشرفی اینستاگرام ماه چهره خلیلی ازدواج ماه چهره خلیلی Mahchehreh Khalili

 

جذاب ترین اخبار روز ایران و جهان را اینجا ببینید:

بهزاد فراهانی: گلشیفته، دختر ایران است به او افتخار می کنم
دختری که پوریا پورسرخ عاشقش شده است+ عکس
بازیگر زن معروف ایرانی منافق شد
عروسی بهرام رادان در کالیفرنیا! +عکس
تاثیر کبد بر چین و چروک دور چشم
هاشمی رفسنجانی: هر روز ماهواره می بینم
دو خوراکی ضروری برای روزهای آلوده تهران
چهره واقعی بازیگران زن بالیوود، بدون آرایش
واکنش صدف طاهریان به مصاحبه جنجالی: اصلا پشیمان نیستم و برنمی گردم
کشف حجاب سمیرا سیاح بازیگر کشورمان در آمریکا!