تاریخ: ۱۹:۳۰ :: ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
ماجرای دورهمی، مهران مدیری و اسپانسرش؟

نزدیک به یک ماهی می‌شود که مهران مدیری در برنامه‌ها دیگر از جمله‌های “یک تبلت با ۲۰ گیگ اینترنت همراه اول هدیه اول مارکت” استفاده نمی‌کند. تبلیغاتی که چندین بار در این برنامه اعلام می‌شد، هم به صورت زبانی و هم بصورت تصویری از اهدا هدایا. در پی دلایلی اعلام نشده، قسمت‌های تحویل هدیه به […]

hqelrycs

نزدیک به یک ماهی می‌شود که مهران مدیری در برنامه‌ها دیگر از جمله‌های “یک تبلت با ۲۰ گیگ اینترنت همراه اول هدیه اول مارکت” استفاده نمی‌کند. تبلیغاتی که چندین بار در این برنامه اعلام می‌شد، هم به صورت زبانی و هم بصورت تصویری از اهدا هدایا.

در پی دلایلی اعلام نشده، قسمت‌های تحویل هدیه به برندگان و میهمانان برنامه دورهمی سانسور می‌شود. گاهی کل قسمت اهدا جایزه سانسور می‌شود. گاهی تصویر درشت‌تر می‌شود که نوشته روی کیف دستی اول مارکت نامشخص باشد و گاهی نیز از تصاویری با نمای باز استفاده شده که چیزی مشخص نشود و در نهایت هر جایی که بدلیل کمبود تصاویر گرفته شده راهی نداشته باشند با تصاویر تماشاگران سر و ته قضیه را بهم می‌آورند. از اول مارکت به عنوان اسپانسر فیلم سینمایی مهران مدیری هم نام برده است.

تصاویری از قبل و بعد اعمال این تغییرات را در زیر مشاهده نمایید:
ماجرای «دورهمی»، مهران مدیری و اسپانسرش؟ (تصاویر)ماجرای «دورهمی»، مهران مدیری و اسپانسرش؟ (تصاویر)ماجرای «دورهمی»، مهران مدیری و اسپانسرش؟ (تصاویر)

ماجرای «دورهمی»، مهران مدیری و اسپانسرش؟ (تصاویر)

کافه سینما

انتهای پیام/