تاریخ: ۴:۳۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
شهردار رشت: فقدان مدیریت واحد شهری از مشکلات اساسی شهر رشت است

سیدمحمدعلی ثابت قدم  در نشست خبری در رشت با بیان اینکه در آغاز بارش برف هفته گذشته شهرداری رشت در ۶ حوزه اقدام به تقسیم بندی کارها کرد اظهار داشت: در نخستین اقدام جانمایی برای ماشین آلات مختلف جهت مقابله با بحران برف انجام شد تا مردم با مشکل مواجه نشوند. شهردار رشت با اشاره به […]

سیدمحمدعلی ثابت قدم  در نشست خبری در رشت با بیان اینکه در آغاز بارش برف هفته گذشته شهرداری رشت در ۶ حوزه اقدام به تقسیم بندی کارها کرد اظهار داشت: در نخستین اقدام جانمایی برای ماشین آلات مختلف جهت مقابله با بحران برف انجام شد تا مردم با مشکل مواجه نشوند.
شهردار رشت با اشاره به اینکه جانمایی ماشین آلات در مناطق ۵ گانه شهرداری رشت صورت گرفت بیان کرد: ماشین آلات در مناطق مختلف شهری قرار گرفتند تا بر مبنای نیاز مناطق، وسایل جدید به آن‌ها افزوده شود که در این جانمایی‌ها نقاط حساس مناطق مشخص شدند.
ثابت قدم با بیان اینکه اولویت‌بندی مسیرها بر اساس اهمیت جانمایی مناطق ۵ گانه شهرداری رشت بود توضیح داد: یکی از مشکلات اساسی شهر رشت فقدان و عدم تمرکز مدیریت واحد در شهر رشت است که باعث ایجاد مشکلات در شهر می‌شود.
شهردار شهر رشت با اشاره به اینکه درختان در زمان مخصوص خود مورد هرس قرار گرفتند بیان کرد: بعضی از درختان در سطح شهر رشت باید کنار گذاشته شوند تا با توجه به اقلیم و بوم شناسی درختان مناسب جایگزین آن‌ها شود.
ثابت قدم با بیان اینکه ۲۷۰ خودرو در برف گیر کرده بودند که توسط آتش نشان‌ها رهاسازی شدند افزود: برای تقویت ناوگان و تجهیزات ماشینی تعدادی خودرو از کارخانه‌های داخلی خریداری شد تا به ماشین آلات شهر رشت افزوده شوند./تسنیم
انتهای پیام/