تاریخ: ۶:۰۵ :: ۱۳۹۵/۰۶/۲۳
سرمربی جدید استقلال در صورت شکست منصوریان در دربی

  دراگان اسکوچیچ گزینه جدی سرمربیگری استقلال در صورت شکست علیرضا منصوریان مقابل پرسپولیس است. به گفته منابع آگاه مدیران استقلال رایزنی با مدیر برنامه دراگان اسکوچیچ را آغاز کرده اند و این شخص هم قول داده در صورت جدی بودن پیشنهادباشگاه استقلال، دراگان را به تهران بیاورد. استقلال اگر در دربی ببازد، تعارف را […]

ma1l11a2

 

دراگان اسکوچیچ گزینه جدی سرمربیگری استقلال در صورت شکست علیرضا منصوریان مقابل پرسپولیس است. به گفته منابع آگاه مدیران استقلال رایزنی با مدیر برنامه دراگان اسکوچیچ را آغاز کرده اند و این شخص هم قول داده در صورت جدی بودن پیشنهادباشگاه استقلال، دراگان را به تهران بیاورد.

استقلال اگر در دربی ببازد، تعارف را با منصوریان کنار می گذارد و به مسیر جدید می رود. مسیری که به از چاله در آمدن و به چاه افتادن شباهت دارد!

دراگان اسکوچیچ از لحاظ فنی مربی کوچکی نیست. تاثیرات حضور او در کوتاه مدت هم در ملوان بی پول دیده شد و هم در فولاد بدون ستاره اما این مربی در دومین فصل حضورش در فولاد به خاطر ورود به برخی مسائل نظیر کانال خاص یارگیری و … ناکام و ناموفق بود و حالا استقلال می خواهد با اسکوچیچ همانی را بیازماید که فولاد آزمود و خطا بود!

بی تعارف برای استقلال در صورت شکست در دربی سرخابی، از حفظ منصوریان خطرناک تر، جذب دراگان اسکوچیچ است./vhnkd,c