ساره جوانمردی برترین ورزشکار زن ماه سپتامبر شد

اسامی ۶ ورزشکار زن هفته گذشته از سوی کمیته بین‌المللی پارالمپیک (IPC) برای کسب عنوان برتری ورزشکار زن در ماه سپتامبر اعلام شد. در بین این ۶ ورزشکار «ساره جوانمردی» از کشورمان در کنار بیتریس ویو از ایتالیا در رشته شمشیربازی با ویلچر، گریس نورمن از آمریکا در رشته سه‌گانه، سوفی پاسکوئه از نیوزیلند در […]

hpl2d463
اسامی ۶ ورزشکار زن هفته گذشته از سوی کمیته بین‌المللی پارالمپیک (IPC) برای کسب عنوان برتری ورزشکار زن در ماه سپتامبر اعلام شد.
در بین این ۶ ورزشکار «ساره جوانمردی» از کشورمان در کنار بیتریس ویو از ایتالیا در رشته شمشیربازی با ویلچر، گریس نورمن از آمریکا در رشته سه‌گانه، سوفی پاسکوئه از نیوزیلند در رشته شنا، جوزفین اورجی از نیجریه در رشته وزنه‌برداری و لی ژانگ از چین در رشته شنا قرار داشت.
جوانمردی که در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو موفق به کسب دو مدال طلا در رشته تیراندازی شد، در این نظرسنجی که بر روی سایت www.paralympic.org قرار داشت، با کسب ۴۱ درصد آرا به عنوان برترین ورزشکار زن ماه سپتامبر انتخاب شد و پس از او نیز بیتریس ویو از ایتالیا با کسب ۳۸ درصد آرا قرار گرفت.
انتخاب جوانمردی در حالی صورت گرفت که سیامند رحمان، دیگر ورزشکار کشورمان نیز به عنوان بهترین ورزشکار مرد ماه سپتامبر در نظرسنجی سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک انتخاب شد./تسنیم
انتهای پیام/
برچسب ها: