تاریخ: ۲۰:۴۱ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۱
رنکینگ برترین مربیان ، بازیکنان و باشگاه های جهان اعلام شدند.

رنکینگ برترین بازیکنان، مربیان و برترین باشگاه‌های جهان معرفی شدند.

رنکینگ برترین مربیان ، بازیکنان و باشگاه های جهان اعلام شد.

در بخش مربیان زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در صدر برترین مربیان جهان قرار دارد او چندی پیش توانست عنوان برترین مربی جهان را هم از فیفا بگیرد.

 

لیونل مسی ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین و بارسلونا با وجود ان که به عنوان برترین بازیکن جهان از سوی فیفا و فرانس فوتبال انتخاب نشد در صدر برترین بازیکنانان باشگاهی جهان قرار دارد نکته جالب اما غیبت رونالدو و نیمار در جمع ۳ بازیکن برتر است.

 

باشگاه های اسپانیایی هم اما ۳ باشگاه برتر این رنکینگ شدند. تیم های رئال مادرید ، بارسلونا و اتلتیکو مادریدبه ترتیب ۳ باشگاه برتر این رنکینگ هستند.

 

در بخش مربیان ایرانی هم برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با یک پله صعود نسبت به قبل در جایگاه ۱۴۱ جهان قرار گرفت. البته این تنها عنوان پرسپولیسی ها نیست. علیرضا منصوریان سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال هم با وجود آن که هدایت تیمی را بر عهده ندارد همچنان برترین سرمربی ایرانی است و در جایگاه ۲۰۵ جهان قرار دارد.

 

مهدی طارمی با وجود محرومیت همچنان برترین بازیکن ایران است و در جایگاه ۵۷ جهان قرار دارد.

 

 

تیم فوتبال پرسپولیس هم در میان باشگاه های ایرانی برترین عنوان را دارد و در جایگاه ۱۴۱ جهان است. پس از پرسپولیس هم استقلال دیگر تیم برتر ایرانی در جایگاه ۱۸۵ جهان است.

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

برچسب ها: