دولت آمریکا تخلفات متعددی در برجام انجام داده

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا امروز در دیدار جمعی از فرماندهان بسیجی و بسیجیان سراسر کشور، خاطرنشان کردند: راهپیمایی عظیم و باشکوه اربعین حقیقتا یک پدیده عظیم تاریخی و الهی است و نشاندهنده این است که این راه، راه عشق همراه بصیرت است. باید این نعمت را شکرگزاری کرد و شکرش به این […]

svhx5ng4
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا امروز در دیدار جمعی از فرماندهان بسیجی و بسیجیان سراسر کشور، خاطرنشان کردند: راهپیمایی عظیم و باشکوه اربعین حقیقتا یک پدیده عظیم تاریخی و الهی است و نشاندهنده این است که این راه، راه عشق همراه بصیرت است. باید این نعمت را شکرگزاری کرد و شکرش به این است که آن روحیات، برادری، مهربانی و آن توجه به ولایت که در حال پیاده روی داشتید را حفظ کنید.
رهبر معظم انقلاب تصریح کردند: بسیج یک پدیده شگفت‌آور دوران انقلاب بود و امام خمینی از طرف پروردگار ملهم شده بود این پدیده را به وجود بیاورد. بدین معنا که سرنوشت انقلاب را بسپارد به دست جوان‌ها؛ از برنامه‌های دشمن درمورد بسیج، “نفوذ” و” ایجاد خطوط موازی و رقیب درست کردن برای بسیج و افسران جنگ نرم” است که باید مراقب بود.
حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: دولت کنونی آمریکا در قضیه توافق هسته‌ای تخلف‌های متعددی تا الان انجام داده است؛ تازه‌ترینش تمدید تحریم ۱۰ ساله است؛ اگر این تحریم بشود قطعا نقض برجام است و بدانند قطعا جمهوری اسلامی ایران در برابر آن واکنش نشان خواهد داد.
انتهای پیام/
برچسب ها: ,