دشمن فتنه پیچیده‌تری را تدارک دیده است که با حرکتی مانند ۹ دی مواجه نشود

آیت الله سید احمد علم الهدی در اجلاس سراسری دبیران استانها و شهرستانهای حزب موتلفه اسلامی در مشهد افزود:حزب موتلفه اسلامی با بیش از نیم قرن و بلکه قریب به ۷۰ سال فعالیت سیاسی، سرمایه ارزشمندی است که می تواند در بحرانهای انقلاب فریادرسی کند و عناصر انقلابی را از ریزش و انحراف نگاه دارد. […]

آیت الله سید احمد علم الهدی در اجلاس سراسری دبیران استانها و شهرستانهای حزب موتلفه اسلامی در مشهد افزود:حزب موتلفه اسلامی با بیش از نیم قرن و بلکه قریب به ۷۰ سال فعالیت سیاسی، سرمایه ارزشمندی است که می تواند در بحرانهای انقلاب فریادرسی کند و عناصر انقلابی را از ریزش و انحراف نگاه دارد.
وی اضافه کرد: مساله مهم برای اعضای حزب موتلفه اسلامی احساس این رسالت است که با حفظ موقعیت ولایت مداری خود این رسالت را به دوش کشد و در مواقع بحرانی با زیبایی و لطافت در این خصوص عمل کند.
او افزود: نهم دی ماه ۱۳۸۸ علاوه بر این که روز بصیرت بود، روز نمایش ریزش ها هم بوده و هست یعنی حرکت مردمی سال ۱۳۸۸ عناصر ریزشی را نشان داد که به عنوان سران فتنه در یک ریزش عمیق در پرتگاه انقلاب قرار گرفتند و افرادی نیز با سکوت یک مسیر ریزشی را پیمودند.
امام جمعه مشهد با تقسیم بندی انواع ریزشهای سیاسی از خط انقلاب گفت: یک نوع از ریزش قابل برگشت است که خود عنصر ریزشی به اصل حرکت انقلابی باز می گردد و نوع دیگر ریزش عناصری است که برگشت نمی کنند اما به صورت عوامل بایکوت شده و به حاشیه رانده شده و منزوی در می شوند.
آیت الله علم الهدی افزود: نوع سوم ریزش در یک حرکت انقلابی ریزش عناصری است که نه تنها از جریان و اصول انقلاب دست می کشند بلکه به طیف مخالف می پیوندند و جزو نیروهای آن طیف ثبت می شوند.
وی گفت: باید در نظر داشت که در نظام اجرایی حرکت در مسیر نجات عناصر ریزشی، خاص است و برخی از دوستان ما در صدد این کار برآمدند اما راهکاری که انتخاب کردند، راهکار آشتی دادن بود که راهکار درستی نبود.
او افزود: فرایند آشتی دادن نیروهای ریزش شده از انقلاب یک ظلم مضاعف به ولایت و به رهبری نظام بود یعنی کسی که در مقابل رهبری با تمام وجود ایستاده، معنای بازگرداندن این عنصر نظام، آشتی دادن نیست بلکه رسالت استبصار است که با اهمیت، ضروری و لازم برای تداوم انقلاب است و تنها تشکیلاتی که می تواند این کار را اجرا کند حزب موتلفه است.
او گفت: دشمن در مقام تداوم دشمنی خود در شرایطی است که جز فتنه هیچ راه دیگری ندارد اما در صدد اصلاح کار خود است که با حرکتی مانند نهم دی ماه ۸۸ مواجه نشود لذا فتنه پیچیده تری را تدارک دیده است.
اجلاس سراسری دبیران استانها و شهرستانهای حزب موتلفه اسلامی با حضور دبیر کل و سایر مسئولان این حزب به مدت یک روز در مشهد در حال برگزاری است.
برچسب ها: , ,