تاریخ: ۴:۵۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
دانش آشتیانی از عوامل اصلی فتنه ۸۸ بود

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: روحانی بر خلاف شعار اعتدال، افراد فتنه گر را پیشنهاد کرده است. جبار کوچکی نژاد  در مورد سابقه سیاسی گزینه پیشنهادی رییس جمهور برای کرسی وزارت اموزش و پرورش، اظهار کرد: دانش آشتیانی فردی بی تجربه در حوزه آموزش و پرورش است و از فضای این وزارت خانه بی […]

0af34yej
نماینده مردم رشت در مجلس گفت: روحانی بر خلاف شعار اعتدال، افراد فتنه گر را پیشنهاد کرده است.
جبار کوچکی نژاد  در مورد سابقه سیاسی گزینه پیشنهادی رییس جمهور برای کرسی وزارت اموزش و پرورش، اظهار کرد: دانش آشتیانی فردی بی تجربه در حوزه آموزش و پرورش است و از فضای این وزارت خانه بی خبر است.
وی با تأکید بر اینکه دانش آشتیانی از عوامل اصلی فتنه ۸۸بود، تصریح کرد: فیلم و عکس هایی از وی در جریان  فتنه ۸۸ موجود است و این مدارک در مجلس نهم زمانی که برای کسب رأی اعتماد به مجلس معرفی شده بود در صحن علنی مجلس پخش شد.
نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به این نکته که  روحانی برخلاف شعار اعتدال فتنه گران را در جمع وزرای پیشنهادی خود معرفی کرده است، اضافه کرد: این رفتار روحانی با شعار اعتدال که از آن دم می زند هماهنگی ندارد.
کوچکی  با بیان اینکه مقام معظم رهبری جریان فتنه را خط قرمز نظام جمهوری اسلامی برشمرده اند، اظهار کرد: این افراد نباید در جامعه پست و مقامی داشته باشند چطور می شود که رییس جمهور چنین فردی را برای یک وزارت خانه مهم معرفی کرده است./دیار باران