تاریخ: ۱۹:۵۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
جزئیات آتش‌سوزی شدید در فروشگاه هپی لند رشت؛ مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرداری رشت: آتش‌سوزی هپی لند تلفات جانی در پی نداشت

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرداری رشت گفت: آتش‌سوزی فروشگاه هپی لند در جاده انزلی به لطف خدا و تلاش آتش‌نشانان تلفات جانی به همراه نداشت.

آتش‌سوزی در فروشگاه هپی لند که در ساعت۱۳:۰۷ به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ اطلاع داده شد هم‌اکنون در حال اطفاست.

شهرام مؤمنی معاون آتش‌نشانی شهرستان رشت از اعزام آتش‌نشانان چهار ایستگاه به محل حادثه خبر داد.

سرپرست اورژانس استان گیلان با اشاره به اعزام نیروهای امدادی در ساعت ۱۳:۱۱ اظهار کرد: یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، یک دستگاه خودروی عملیات و ارزیابی و دو دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.

پیمان اسدی گفت: چهار مصدوم سرپایی که درمان شدند و اعزام به بیمارستان نداشتیم.

سید حسن راضی دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت اظهار کرد: ظهر امروز حوالی ساعت یک و ده دقیقه آتش‌سوزی فروشگاه هپی لند واقع در جاده انزلی به سازمان اطلاع داده شد.

وی افزود: با توجه به‌شدت حادثه ۶۰ آتش‌نشان به همراه افسران ارشد سازمان آتش‌نشانی در محل حادثه حضور پیدا کردند و همچنین خودروهای مربوط به هفت ایستگاه آتش‌نشانی نیز به محل حادثه اعزام شدند.

راضی با اشاره به اعزام ماشین‌آلات سازمان عمران شهرداری رشت به محل وقوع آتش‌سوزی بیان کرد: معاونت خدمات شهری و سازمان عمران شهرداری رشت نیز به‌منظور همکاری جهت مهار آتش، ماشین‌آلات و تجهیزات موردنیاز را به محل وقوع حادثه اعزام نمودند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرداری رشت با بیان اینکه آتش‌سوزی در فروشگاه هپی لند تلفات جانی به همراه نداشت تصریح کرد: خوشبختانه در این حادثه تلفات جانی اتفاق نداشتیم و چهار نفر از افرادی که در جریان آتش‌سوزی مصدوم شده بودند به‌طور سرپائی تحت مداوا قرار گرفتند.

وی با قدردانی از تلاش‌های سازمان آتش‌نشانی خمام، انزلی و منطقه آزاد در راستای کنترل این آتش‌سوزی گفت: طی دو ساعت آینده آتش‌سوزی هپی لند به‌طور کامل مهار خواهد شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرداری رشت افزود: از پلیس راهور گیلان و مردم فهیم شهرستان رشت که در زمان حرکت خودروهای آتش‌نشانی به سمت محل وقوع حادثه در بازگشایی مسیر همراهی نمودند سپاسگزاریم.

راضی درباره علت وقوع آتش‌سوزی در فروشگاه هپی لند در جاده انزلی بیان کرد: علت این حادثه هنوز مشخص نیست و کارشناسان سازمان پس از مهار کامل آتش‌سوزی به این مهم خواهند پرداخت./فارس

برچسب ها: