تاریخ: ۱۱:۵۶ :: ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
باور کنیم اتفاقی است؟

گروه سیاسی تاثیر/ گاه با در کنار هم قرار دادن برخی تیترها نتایجی حاصل می شود که آبستن رویدادی بزرگ تر است! در حالی که تنها چند ماه تا انتخابات مهم سال ۹۶فرصت باقی است آیا همزمانی برخی از این ماجراها اتفاقی است؟! پازل اول! «لیلی صرافان» پس از سال‌ها اقامت در آمریکا به همراه […]

untitled-1
گروه سیاسی تاثیر/ گاه با در کنار هم قرار دادن برخی تیترها نتایجی حاصل می شود که آبستن رویدادی بزرگ تر است! در حالی که تنها چند ماه تا انتخابات مهم سال ۹۶فرصت باقی است آیا همزمانی برخی از این ماجراها اتفاقی است؟!
پازل اول!
«لیلی صرافان» پس از سال‌ها اقامت در آمریکا به همراه جمع قابل توجهی از ایرانیان چندتابعیتی به کشور بازگشت. وی از اعضای هیأت مدیره مجموعه ضدامنیتی نایاک وابسته به وزارت خارجه آمریکاست که برای تحقق هدف بزرگ «سازش ایران، آمریکا و اسرائیل» تلاش می‌کنند. صرافان همچنین همکار بنیاد کلینتون و از اعضای کمپین انتخاباتی «هیلاری کلینتون» در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور به شمار می‌رود.
پازل دوم!
نشریه نیویورک تایمز در گزارشی خبر می دهد که سیم کارت های اپراتور آمریکایی AT&T در ایران قابل استفاده شده اند.در روزهای اخیر یکی از سخنگویان AT&T تایید کرده که کاربران این اپراتور می توانند از خدمات صوت و دیتا در ایران بهره مند شوند. این امر توسط همکاری AT&T با اپراتور داخلی ایران، “رایتل” محقق گشته. یکی از کارمندان شرکت ایرانی، این همکاری را تایید کرده است.
پازل سوم!
صدور مجوز فعالیت برای چندین و چند تشکل مردم نهاد در برخی استان ها این روزها شدت زیادی گرفته. این در حالی است که بهره برداری سیاسی از برخی از این سَمَن ها بارها اتفاق افتاده. بد نیست بدانید سمن ها قابلیت‌های قانونی بسیار دارند؛ از انتشار نشریه و برگزاری تجمع و گردهمایی تا تصمیم سازی و مشارکت در تصمیم گیری‌های دولتی وحتی اعطای طرح و لوایح به دولت یا مجلس و حتی تقاضای اصلاح در قوانین موضوعه کشور.
نتیجه:
امید است که همجواری این رویدادها کاملا اتفاقی باشد!
انتهای پیام/