تاریخ: ۴:۵۵ :: ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
بازی ایران – مراکش پشت درهای بسته برگزار می‌شود؟

تیم ملی فوتبال کشورمان در اردوی امارات و در تاریخ ۱۷ دی‌ماه در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی مراکش خواهد رفت. این دیدار در ورزشگاه «هزاع بن زاید» شهر العین برگزار خواهد شد که از همین حالا شایعاتی در خصوص این دیدار شنیده می‌شود. با توجه به اینکه تیم ملی مراکش خود را برای […]

تیم ملی فوتبال کشورمان در اردوی امارات و در تاریخ ۱۷ دی‌ماه در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی مراکش خواهد رفت. این دیدار در ورزشگاه «هزاع بن زاید» شهر العین برگزار خواهد شد که از همین حالا شایعاتی در خصوص این دیدار شنیده می‌شود.
با توجه به اینکه تیم ملی مراکش خود را برای حضور در جام ملت‌های آفریقا آماده می‌کند، این امکان وجود دارد که از تیم ملی ایران درخواست داشته باشد بازی دوستانه دو تیم پشت درهای بسته برگزار شود. مراکشی‌ها در صورتی که در این زمینه به قطعیت برسند، درخواست رسمی خود را ارائه خواهند کرد تا حضور اهالی رسانه و تماشاگران در بازی با ایران ممنوع شود.
البته از سوی دیگر این شایعه نیز مطرح شده که پلیس امارات اجازه تجمع ایرانی‌ها را نمی‌دهد و شاید این مسئله عاملی برای برگزاری بازی دوستانه ایران و مراکش پشت درهای بسته باشد.
 تیم ملی فوتبال ایران ۱۳ دی ماه راهی اردوی امارات می‌شود و هشت روز در باشگاه ایرانیان دبی تمرینات خود را برگزار خواهد کرد./تسنیم
انتهای پیام/
برچسب ها: , ,