تاریخ: ۶:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
«اکسیدان» با ۸۲ سالن از «ساعت پنج عصر» با ۱۲۳ سالن بیشتر می‌فروشد!

فیلم «ساعت پنج عصر» مهران مدیری از 30 تیرماه در سینماهای کشور به نمایش درآمد و تاکنون بیش از 8 میلیارد و 200 میلیون تومان فروش کرده است. اما در حالی که «ساعت پنج عصر» با آغاز اکران خود بیشتر از تمامی فیلم‌های روی پرده فروش می‌کرد، در هفته گذشته تنها 388 میلیون تومان درآمد کسب کرد. از سوی دیگر کمدی «اکسیدان» در هفته گذشته 494 میلیون تومان فروش کرده و با اختلاف بیش از 100 میلیون تومان در جدول فروش هفتگی سایت سینما تیکت رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.

با آغاز اکران «ساعت پنج عصر»، این فیلم سینمایی در پنج روز اول اکران خود نزدیک به ۲ میلیارد تومان فروش کرد. اما رفته رفته درآمد این فیلم سینمایی در جدول فروش هفتگی پایین تر می‌آمد و تعداد مخاطبان اولین فیلم سینمایی مهران مدیری با افت بسیار زیادی مواجه شد. در طول این مدت مهران مدیری چند بار برخی از رسانه‌ها را به داشتن خصومت شخصی با خود متهم کرده و از کوبیدن اولین ساخته سینمایی خود توسط برخی منتقدان انتقاد ‌کرده است.

فیلم مهران مدیری، در هفته گذشته با در اختیار داشتن ۱۲۳ سالن سینمایی ۳۸۸ میلیون تومان فروش کرد، این درحالی است که کمدی «اکسیدان» حامد محمدی با ۸۲ سالن سینمایی ۴۹۴ میلیون تومان درآمد کسب کرده است.

با آغاز این هفته مهران مدیری با حضور در سینماهای شیراز و پردیس «تماشا» قصد داشت ضمن دیدار با طرفداران خود، آنها را برای تماشای «ساعت پنج عصر» ترغیب کند، اما حضور مجدد مدیری در سینماها هم نتوانست جلوی افت فروش و مخاطب اولین ساخته سینمایی‌اش را بگیرد و فیلمی که در روزهای ابتدایی اکران خود، بیش از یک میلیارد ۸۰۰ میلیون تومان فروش می‌کرد، بعد از گذشت شش هفته از فیلمی که یازده هفته است در سینماهای کشور به نمایش درآمده، کمتر درآمد کسب کرده است.

طبق آخرین اعلام سایت سینما تیکت، فیلم «ساعت پنج عصر» تا کنون ۸ میلیارد و ۲۸۹ میلیون تومان فروش کرده و «اکسیدان» ۹ میلیارد و ۲۹۳ میلیون تومان درآمد کسب کرده است./آی سینما

برچسب ها: