تاریخ: ۱:۱۶ :: ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
برگزاری نخستین یادواره شهدای حرم ویژه بانوان در رشت

گروه فرهنگی تاثیر / نخستین یادواره شهدای حرم ویژه بانوان در رشت برگزار می شود. محبوبه مطلوب، مسئول برگزاری این یادواره در گفتگو با خبرنگار تاثیر اظهار داشت:همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و با اقتدا به عمه سادات، نخستین یادواره شهدای مدافع حرم،  ویژه بانوان را به همت حوزه مقاومت بسیج ۳شهری […]

photo_2016-10-13_13-31-04

گروه فرهنگی تاثیر / نخستین یادواره شهدای حرم ویژه بانوان در رشت برگزار می شود.

محبوبه مطلوب، مسئول برگزاری این یادواره در گفتگو با خبرنگار تاثیر اظهار داشت:همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و با اقتدا به عمه سادات، نخستین یادواره شهدای مدافع حرم،  ویژه بانوان را به همت حوزه مقاومت بسیج ۳شهری خواهران برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: به رسم ادب به پیشگاه صبور کربلا، نام یادواره را عقیلة النساء نامیده ایم و امیدوارهستیم بانوان گیلانی با حضور حداکثری خود در این مراسم با آرمان های عقیله بنی هاشم و شهدای گرانقدرمان تجدید میثاق نمایند.

مطلوب درباره نقش تاثیر گذار زنان از صدر اسلام تا دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس گفت: زنان مسلمان ایرانی الگوهای برجسته ای چون حضرت خدیجه (س)، حضرت زهرا(س) و حضرت زینب (س) را در مقابل خود دارند و با تاسی به آنان چه در دوران به پیروزی رساندن انقلاب شکوهمند اسلامی، چه در دوران دفاع مقدس و چه حال حاضر در دفاع از حریم اهل بیت نقش محوری ایفا نموده اند.

ایشان در خاتمه اظهار داشت: همسران، مادران، خواهران و دختران شهدای مدافع محرم در عصر کنونی رسالت بزرگی بر عهده دارند که هریک از ما به سهم خویش باید این عزیزان را در پاسداری از آرمان های شهدا یاری کنیم.

به گزارش تاثیر، زمان این یادواره دوشنبه ۲۶مهر ماه ۹۵ ساعت ۱۴:۳۰و مکان آن فلکه رازی، سالن نیروی انتظامی استان گیلان اعلام شده است.

برچسب ها: ,