تاریخ: ۶:۴۲ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
اعتصاب کی روش در نشست مطبوعاتی!

نشست خبری بعد از دیدار تیم ملی ایران و سوریه با حضور کارلوس کی روش برگزار شد و سرمربی تیم ملی که بسیار عصبانی به نظر می رسید ترجیح داد تا پاسخ بیشتر سوالات را با تشکر از تیم ملی و بی توجه به سوال مطرح شده بیان کند. کی روش که به دلیل اتفاقات […]

wzjhewyi
نشست خبری بعد از دیدار تیم ملی ایران و سوریه با حضور کارلوس کی روش برگزار شد و سرمربی تیم ملی که بسیار عصبانی به نظر می رسید ترجیح داد تا پاسخ بیشتر سوالات را با تشکر از تیم ملی و بی توجه به سوال مطرح شده بیان کند. کی روش که به دلیل اتفاقات رخ داده در ورزشگاه بسیار ناراحت و خشمگین بود، سعی کرد تا با این رفتار خشم خود را نسبت به آنچه بی مسئولیتی مسئولان بود نشان دهد. مشروح نشست کی روش در ادامه می آید:
ارزیابی از بازی؟
من هیچ صحبتی راجع به بازی امشب ندارم و به عملکرد تک تک بازیکنان ایران افتخار می کنم.
وقت کشی سوریه؟
نظر من درباره وقت کشی سوریه ها شفاف است و از عملکرد بازیکنانم بسیار خوشحالم.
گل درست ایران؟
(سرمربی تیم ملی سر خود را به نشانه تاسف تکان داد) درباره این موضوع صحبتی ندارم.
شرایط بازی و زمین ضعیف؟
من تنها می خواهم به عملکرد فوق العاده بازیکنان و اعضای کادرفنی اعتراف کنم که کمک کردند در این بازی موفق باشیم. ما برای موفقیت در فوتبال نیاز به افراد مسئول در سمت های دیگر داریم. مالزی مقر فدراسیون فوتبال آسیا است و آنها می دانستند که در این فصل بارش های زیادی انجام می شود. این موضوع را نباید از من سوال کنید و باید مسئولین AFC پاسخگوی این باشند که چرا این مشکلات پیش آمد. وظیفه و مسئولیت من این نیست که بخواهم درباره این شرایط صحبت کنم.
۵ بازی ۱۱ امتیاز راضی کننده نیست؟
این موضوع من را راضی نمی کند زیرا می دانستم در این بازی می توانیم امتیازات بیشتری کسب کنیم. اگر شرایط بهتری داشتیم امتیازات ما بیشتر بود. ایران و فدراسیون فوتبال در زمان مناسب درخواست بازدید از این مجموعه را داشت و ما اعلام کرده بودیم که این زمین شرایط لازم برای برگزاری مسابقه را ندارد اما تصمیماتی گرفته شد که به نفع ایران، سوریه،AFC و FIFA و فوتبال نبود و به فوتبال لطمه زد. من عاشق فوتبال هستم و فوتبال زندگی من است اما این اتفاقات من را نا امید می کند. خود شما باید قضاوت کنید که این شرایط مناسب است یا خیر؟ این سوال را باید از فدراسیون مالزی، AFC و آقای اوکو که این ورزشگاه را تایید کردند و در اینجا حضور دارند بپرسید.
سخت ترین امتیاز ایران کدام بود؟
بازی دشواری را پشت سر گذاشتیم. بازی که در انگلستان در قدیم برگزار می شد “کیک اند راش” یا “بزن زیرش و انجام بده بود” و بازی شبیه این مسابقه بود. بازیکنان باید با تمرکز دو برابر بازی می کردند اما اگر تیمی استحقاق برد در بازی امشب را داشت تیم ایران بود. بازیکنان ما نشان دادند که می توانند در هر شرایطی جنگویانه در زمین با تمرکز بالا حاضر شوند./ورزش سه

جذاب ترین اخبار روز ایران و جهان را اینجا ببینید:

واکنش صدف طاهریان به مصاحبه جنجالی: اصلا پشیمان نیستم و برنمی گردم
کشف حجاب سمیرا سیاح بازیگر کشورمان در آمریکا!
بازیگر زن هندی مشهور در فیلم مجید مجیدی؟ +عکس
سوپراستارهایی که به خاطر ترامپ از آمریكا می‎روند +عکس
این خانواده عجیب ترین “رنگ موی” جهان را دارند+تصاویر
جواب کوبنده زیباترین مجری زن ایرانی به خواستگاری میلیاردر عرب و فرانسوی !
تبعید و ۱۰۰ ضربه شلاق برای احسان حدادی به خاطر آزار و اذیت دختر ۳۰ ساله +جزئیات حکم
بازیگر زن کشورمان: بخاطر عشق زندگیم ۴۰کیلو لاغر شدم!