تاریخ: ۲۰:۴۵ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۸
آزادسازی ۱۰۰ روستا از آغاز عملیات موصل

به نقل از الفرات نیوز، احمد الاسدی سخنگوی حشد الشعبی عراق امروز شنبه در نشستی خبری در بغداد گفت که نیروهای داوطلب مردمی امروز توانستند ۱۰ روستا را در محور غربی موصل آزاد کنند. وی با بیان اینکه از ابتدای عملیات آزادسازی موصل تاکنون، ۱۰۰ روستا از چنگ داعش آزاد شده است گفت: اهالی مناطق […]

gkambslb
به نقل از الفرات نیوز، احمد الاسدی سخنگوی حشد الشعبی عراق امروز شنبه در نشستی خبری در بغداد گفت که نیروهای داوطلب مردمی امروز توانستند ۱۰ روستا را در محور غربی موصل آزاد کنند.
وی با بیان اینکه از ابتدای عملیات آزادسازی موصل تاکنون، ۱۰۰ روستا از چنگ داعش آزاد شده است گفت: اهالی مناطق آزاد شده در موصل با نیروهای داوطلب مردمی و نیروهای امنیتی همکاری خوبی دارند.
نیروهای داوطلب مردمی عراق امروز اعلام کرد که ۲۰ خودروی بمب‌گذاری شده گروه تروریستی داعش در غرب موصل را منفجر کرده است.
نیروهای داوطلب مردمی عراق امروز شنبه از آغاز عملیات نظامی بزرگ خود برای آزادسازی مناطق غربی شهر موصل از لوث داعش خبر داد.
آزادسازی کامل الشوره
خالد الجار، مدیر ناحیه الشوره در استان نینوا از آزادسازی کامل این ناحیه و اهتزاز پرچم عراق بر فراز ساختمانهای آن خبر داد.
وی گفت که نیروهای عراقی ناحیه الشوره در جنوب موصل را به طور کامل از لوث تروریستهای داعشی پاکسازی کرده و پرچم عراق را بر بالای ساختمانهای این ناحیه به اهتزاز در آوردند.
رائد شاکر جودت فرمانده پلیس فدرال عراق پیش از این اعلام کرده بود که یگانهای این پلیس داعشی‌ها را در ناحیه الشوره تار و مار کرده و پرچم عراق را بر ساختمان مرکز این ناحیه به اهتزاز در آوردند.
حیدر العبادی نخست‌وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق، بامداد دوشنبه ۲۶مهر از آغاز عملیات آزادسازی شهر موصل از چنگ گروه داعش خبر داد.
نیروهای عراقی از آغاز عملیات آزادسازی موصل تاکنون  صدها کیلومترمربع از این شهر را از چنگ تروریستهای داعشی آزاد کردند و به مرکز این شهر نزدیک شده اند.
عملیات موصل، بزرگ‌ترین عملیات نظامی نیروهای عراقی از زمان حمله نظامی آمریکا به این کشور در سال ۲۰۰۳ میلادی است./تسنیم
انتهای پیام/
برچسب ها: ,